    <opensearch:totalResults>1</opensearch:totalResults>
    <opensearch:startIndex>0</opensearch:startIndex>
    <opensearch:itemsPerPage>50</opensearch:itemsPerPage>
    <opensearch:Query role="request" searchTerms="%22INFOKOMMUNIK%C3%81CI%C3%93%20%C3%89S%20JOG%22" startIndex="0"/>